Ebicykl

spanilá jízda astronomů
od hvězdárny ke hvězdárně

1984–2017

12. Ebicykl 1995 - Memoriál Róberta Rosu

Trasa

# Datum Trasa km
1. 6. 8. Bratislava - Modra - Hlohovec (3 varianty) 107
2. 7. 8. Hlohovec - Bezovec - Partizánske (3 var.) 75
3. 8. 8. Partizánske - Fačkovské sedlo - Predmier (2 var.) 114
4. 9. 8. Predmier - Makovský průsmyk - Rožnov (4 var.) 79
5. 10. 8. Rožnov - Hukvaldy - Ostrava Krásné Pole (2 var.) 81
6. 11. 8. Ostrava Krásné Pole - Rejvíz - Jeseník (2 var.) 114
7. 12. 8. Jeseník - Sloupnice (2 var.) 105
675 (Ø 96)

Trasa 12. ročníku - kliknutím si zobrazíte mapu v Google mapách

Účastníci

# Příjmení a jméno Domovské depo
1. Antoš Milan Jablonec nad Nisou
2. Bartoška Josef Hradec Králové
3. Bartoška Martin Hradec Králové
4. Bejček Karel st. Hradec Králové
5. Dlabola Luděk Hradec Králové
6. Dobrovič Andrej Modra
7. Galád Adrián Častá
8. Galuščák Kamil Bohumín
9. Grygar Jiří Praha
10. Hájek Karel Liberec
11. Hájková Ilona Liberec
12. Hiscock Paul Kanada
13. Hofmannová Zinaida Unhošť
14. Homola Vladimír Brno
15. Janata Miroslav Rožnov
16. Janda Bohumil Unhošť
17. Kleczková Zuzana Ondřejov
18. Kočová Dáša Sezimovo Ústí
19. Kohout Jan Veselí nad Moravou
20. Komrska Jiří Brno
21. Konečná Anna Rožnov
22. Koráb Miroslav Vsetín
23. Kratoška Bohumír st. Borovany
24. Kratoška Bohumír ml. Borovany
25. Krejčí Roman České Budějovice
26. Krejčí Věra České Budějovice
27. Krejčí Víťa České Budějovice
28. Křižovič Martin Brno
29. Křižovičová Hana Brno
30. Kujal Josef Hradec Králové
31. Langer Tomáš Brno
32. Langerová Silvie Brno
33. Nekola Martin Hradec Králové
34. Neuman Jiří Praha
35. Papayová Zuzana Liptovský Mikuláš
36. Pravda Alexander Modra
37. Reinberk František Hradec Králové
38. Semerák Karel Červený Kostelec
39. Setteyová Daniela Liptovský Mikuláš
40. Slavík Václav Pelhřimov
41. Soldát Zdeněk Sezimovo Ústí
42. Stařecký Tomáš Praha
43. Strašil Karel Brno
44. Suzuki Yasujuki Japonsko
45. Šimoník Dušan Brno
46. Štědroň Martin Praha
47. Štorek Zdeněk Kladno
48. Tarant Zdeněk Most
49. Vaclík František Borovany
50. Vaclík Martin Borovany
51. Vašků Václav Praha
52. Veselý Jan Třebechovice pod Orebem
53. Vondrouš Josef Rokytno
54. Záhora Roman Hradec Králové

Vozová hradba

  • Krcha Dušan Spišská Nová Ves
  • Krchová Eva Spišská Nová Ves
  • Štorková Mirka Kladno
  • Vacířová Laděna Kladno

Extrémy

S Lipová (Jeseník)
J Gabčíkovo
V Klačno (Nitr. Pravno)
Z Litomyšl
max Malý Javorník - 1 019 m n. m. (Velké Karlovice)
min Gabčíkovo - 118 m n. m.

Fotky 



Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše