Ebicykl

spanilá jízda astronomů
od hvězdárny ke hvězdárně

1984–2017

19. Ebicykl 2002 - Rodná Slezská Hrouda

Trasa

# Datum Trasa km
1. 21. 7. Úpice - Rtyně - Hradec Králové - Třebechovice p. Orebem 89
2. 22. 7. Třebechovice - Slatina n. Zdob. - Žamberk - Lanškroun 70
3. 23. 7. Lanškroun - Štíty - Šumperk - Jeseník 89
4. 24. 7. Jeseník - Javorník - Dziewietlice - Bernartice - Jeseník 87
5. 25. 7. Jeseník - Červenohorské sedlo - Praděd - Vrbno p. P. 48
6. 26. 7. Vrbno p. P. - Opava - Dolní Benešov - Hlubočec 106
7. 27. 7. Hlubočec - Štramberk - Valašské Meziříčí - Přerov 113
602 (Ø 86)

Trasa 19. ročníku - kliknutím si zobrazíte mapu v Google mapách

Účastníci

# Příjmení a jméno Domovské depo
1. Antoš Milan Jablonec nad Nisou
2. Bejček Karel st. Hradec Králové
3. Boháčová Martina Hradec Králové
4. Dlabola Luděk Hradec Králové
5. Dobrovoda Ĺuboslav Modra
6. Dostál Víťa Hlubočec
7. Elišková Michaela Lišov
8. Galuščák Kamil Bohumín
9. Grygar Jiří Praha
10. Hájek Karel Liberec
11. Hájková Ilona Liberec
12. Hofmannová Zinaida Unhošť
13. Holovičová Dominika Hlohovec
14. Holubec Jaromír Přerov
15. Homola Vladimír Brno
16. Janata Miroslav Rožnov
17. Janata Martin Rožnov
18. Janda Bohumil Unhošť
19. Jelínek Viktor Olomouc
20. Kleczek Pavel st. Praha
21. Komrska Jiří Brno
22. Koráb Miroslav Vsetín
23. Konečná Anna Rožnov
24. Kracíková Olga Praha
25. Kratoška Bohumír st. Borovany
26. Kratoška Bohumír ml. Borovany
27. Lemež Petr Praha
28. Malura Dušan Moravská Třebová
29. Olchava Hynek Valašské Meziříčí
30. Palek Jiří Nové Strašecí
31. Palek Tomáš Nové Strašecí
32. Palková Anežka Nové Strašecí
33. Plachý Vladimír Borovany
34. Pravda Alexander Modra
35. Prokop Petr Nové Strašecí
36. Rečková Valéria Hlohovec
37. Semerák Karel Červený Kostelec
38. Setteyová Daniela Liptovský Mikuláš
39. Socháň Miloš Prešov
40. Soldát Zdeněk Sezimovo Ústí
41. Šarounová Lenka Ondřejov
42. Šimoník Dušan Brno
43. Šmelcer Ladislav Valašské Meziříčí
44. Štědroň Martin Praha
45. Štorek Zdeněk Kladno
46. Štorková Mirka Kladno
47. Trojanová Lenka Hradec Králové
48. Trutnovský Karel Brno
49. Vaclík František Borovany
50. Žilinská Katka Kláštor pod Znievom
51. Žilinská Gabika Kláštor pod Znievom

Vozová hradba

  • Krcha Dušan st. - Spišská Nová Ves
  • Krchová Eva - Spišská Nová Ves
  • Krchová Julia - Spišská Nová Ves

Extrémy

S Batňovice
J Bystřice pod Hostýnem
V Ostrava Krásné Pole
Z Úpice
max Praděd - 1 491 m n. m.
min Přerov - 205 m n. m.


Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše