Ebicykl

spanilá jízda astronomů
od hvězdárny ke hvězdárně

1984–2017

9. Ebicykl 1992 - Dolnomoravský Úval

Trasa

# Datum Trasa km
1. 12. 7. České Budějovice - Jindřichův Hradec - Kunžak 104
2. 13. 7. Kunžak - Slavonice - Dačice - Mysliboř u Telče 70
3. 14. 7. Mysliboř - Jemnice - Vranov nad Dyjí - Znojmo 92
4. 15. 7. Znojmo - Mikulov - Hustopeče - Ždánice 132
5. 16. 7. Ždánice - Střílky - Velehrad - Uherský Brod 92
6. 17. 7. Uherský Brod - Nivnice - Komňa - Uherský Brod 50
7. 18. 7. Uherský Brod - Kroměříž - Přerov 85
625 (Ø 89)

Trasa 9. ročníku - kliknutím si zobrazíte mapu v Google mapách

Účastníci

# Příjmení a jméno Domovské depo
1. Bejček Karel st. Hradec Králové
2. Burget Lukáš Nezamyslice
3. Burget Zbyněk Nezamyslice
4. Červinková Lucie Praha
5. Dlabola Luděk Hradec Králové
6. Galuščák Kamil Bohumín
7. Grygar Jiří Praha
8. Hájek Karel Liberec
9. Hájková Ilona Liberec
10. Hrbáčová Světlana Veselí nad Moravou
11. Janata Miroslav Rožnov
12. Jarkovský Jiří Velký Třebešov
13. Jelínek Viktor Olomouc
14. Kelnar Tomáš Nový Jičín
15. Kleczek Pavel st. Praha
16. Kleczek Pavel ml. Praha
17. Kleczková Zuzana Ondřejov
18. Kočová Dáša Sezimovo Ústí
19. Kohout Jan Veselí nad Moravou
20. Kratoška Bohumír Borovany
21. Krejčí Roman České Budějiovice
22. Křižovič Martin Brno
23. Macháček Jakub Ondřejov
24. Macháček Lukáš Ondřejov
25. Malura Dušan Moravská Třebová
26. Malý Libor Nymburk
27. Medek Vladimír Olomouc
28. Nasku Tomáš Veselí nad Moravou
29. Navrátil Miroslav Brno
30. Navrátil Oldřich Brno
31. Nos Přemysl Krnov
32. Píštěk Martin Veselí nad Moravou
33. Píšťková Dáša Veselí nad Moravou
34. Procházková Martina Hradec Králové
35. Přibáň Václav Praha
36. Rosa Robert Bratislava
37. Semerák Karel Červený Kostelec
38. Skála Jiří Veselí nad Moravou
39. Slavík Václav Pelhřimov
40. Soldát Zdeněk Sezimovo Ústí
41. Soumar Jaroslav Lysá nad Labem
42. Stánec Michal Veselí nad Moravou
43. Stařecký Tomáš Praha
44. Strašil Karel Brno
45. Šámalová Jana Hradec Králové
46. Šprynar Jiří Hradec Králové
47. Štorek Zdeněk Kladno
48. Tarant Zdeněk Most
49. Trutnovský Karel Brno
50. Vaclík František Borovany
51. Vaclík Luboš Borovany
52. Vaclík Martin Borovany
53. Vašků Václav Praha
54. Veselý Jan Třebechovice pod Orebem
55. Vondrouš Josef Rokytno
56. Záhora Roman Hradec Králové
57. Zdeněk Zdeněk Hradec Králové

Vozová hradba

  • Glac Luboš - Hodonín
  • Krcha Dušan - Spišská Nová Ves
  • Krchová Eva - Spišská Nová Ves
  • Štorková Mirka - Kladno
  • Vacířová Laděna - Kladno

Extrémy

S Přerov
J Mikulov
V Komňa
Z České Budějovice
max Vysoký kámen - 710 m n. m. (u Kunžaku)
min vodní nádrž Nové Mlýny - 171 m n. m.


Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše